Киев, ул. Антоновича (Горького), 25 
kidyss@gmail.com
  Мастер: Юрченко Юрий Михайлович

Все права защищены 2013: пошив шубы в Киеве - пошить шубу Киев - у киевского меховщика Юрия Юрченко

Перекрій старої шуби

 

Перекрій старої шубиШуби, як і інші елементи гардероба, можуть ставати немодними. Тобто, шуба як верхній одяг з хутра з моди не виходить ніколи. А ось фасон може стати неактуальним. Якщо сам матеріал (хутро) зберігся добре, то можна спробувати зробити перекрій старої шуби. Майстер умілий зможе розібрати виріб на елементи і створити з них щось нове, красиве, модне. Якщо хутро сильно зносилося, то тоді немає сенсу щось перешивати. Перед тим як погоджуватися на перекрій старої шуби, майстер обов'язково захоче подивитися на неї. Якщо він вирішить, що з цим матеріалом є сенс працювати, тоді можна поговорити про дизайн майбутнього виробу. Потрібно розуміти, що шубка швидше за все трохи зменшиться в розмірі, або стане коротшою. Якщо такі зміни небажані, є варіант додавання шкіряних елементів або іншого хутра.

Не хвилюйтесь! Ви можете сміливо довірити перекрій старої шуби нам! Результат приємно здивує!

У нашій майстерні можна замовити таку послугу, але, зрозуміло, після огляду фахівцем старого виробу. За ціною перекрій старої шуби обійдеться дешевше, ніж покупка нової. Тому неодмінно варто скористатися такою можливістю оновити гардероб. Стара шуба неактуального нині дизайну буде просто припадати пилом у шафі, займаючи там, між іншим, досить багато місця. Не потрібно з цим миритися. Краще дати хутру нове життя.

Приносьте стару шубу на перекрій до нас! Ми вміємо перетворювати старе, непотрібне в нове, актуальне. Після огляду виробу ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення, визначитися з дизайном і таке інше. Можете для прикладу подивитися варіанти переробки, представлені у нас на сайті. Можливо, Вам сподобається щось з цього.

Перекрій старої шуби – справа непроста. Довірити таку роботу можна тільки самому вмілому і сміливому майстру.

G Analytics
сайт создан компанией