Киев, ул. Антоновича (Горького), 25 
kidyss@gmail.com
  Мастер: Юрченко Юрий Михайлович

Все права защищены 2013: пошив шубы в Киеве - пошить шубу Киев - у киевского меховщика Юрия Юрченко

Пошити шубу на замовлення

 

 

Пошити шубу на замовленняКожна жінка, мабуть, була б не проти мати шубу. Це може бути виріб з натурального хутра або ж зі штучного. І те, і інше може виглядати стильно і дорого. Головне, щоб пошив був професійним. Погана швачка може зіпсувати навіть дороге натуральне хутро, зробити з нього лише пародію на красивий виріб. Звичайно, будь-який одяг зараз можна купити в магазинах або на ринках. Проте, ми переконані, що краще все-таки шубу пошити на замовлення. Хутряний виріб – річ дорога, тому хочеться від її якості вимагати найбільшого. Адже ж чудово, коли виріб ідеально лягає по фігурі своєї власниці, підкреслює її достоїнства і приховує недоліки. Купуючи щось задорого, хочеться, щоб річ була ідеальною в усіх відношеннях.

Підібрати ідеальну шубу із запропонованих в магазині іноді не виходить. Адже постать у кожної жінки своя, параметри часто далекі від стандартних модельних. Вирішивши пошити шубу на замовлення, Ви не помилитеся. Хороший майстер пошиє для Вас таку шубку, яка Вам підійде найкращим чином.

Звертайтеся в нашу «Студію хутра», якщо виникне бажання пошити шубу на замовлення.

Все більше українок переконуються в тому, що шуба – не той елемент гардеробу, за яким варто їхати на ринок або в торговий центр. Найбільш правильним рішенням в такому випадку буде пошити шубу на замовлення. В нашій студії можна вибрати фасон, різновид хутра, колір майбутнього виробу. Ми працюємо також з нестандартними замовленнями, відшиваємо шубки оригінального дизайну. Думайте, фантазуйте, а потім приходьте до нас з багажем своїх ідей. Ми готові втілювати в життя найсміливіші задуми, можемо пошити на замовлення шубу, якої ні у кого немає і не буде.

Давненько мрієте пошити шубу на замовлення? Ми з радістю допоможемо Вам у здійсненні цієї мрії!

 

G Analytics
сайт создан компанией