Киев, ул. Антоновича (Горького), 25 
kidyss@gmail.com
  Мастер: Юрченко Юрий Михайлович

Все права защищены 2013: пошив шубы в Киеве - пошить шубу Киев - у киевского меховщика Юрия Юрченко

Скільки коштує перекроювання шуби

 

Скільки коштує перекроювання шубиШуба – чудовий різновид верхнього одягу. Хутряні вироби виглядають зазвичай дуже елегантно. Бувають, звичайно, і невдалі шубки, неправильно пошиті або такі, що вийшли з моди. Такі вироби (неактуальні, некрасиві) краще не зберігати в шафі. Якщо хутро красиве, а виріб саме ні, його краще віднести в майстерню на перекроювання. Скільки коштує шуба нова, кожен собі уявляє. Це задоволення не з дешевих. Перешити стару свою обійдеться значно дешевше. Якщо є шубка, яку Ви не носите, яка просто займає місце в гардеробній, скористайтеся цією чудово можливістю.

Скільки коштує перекроювання шуби, напевне цікаво буде всім. Дізнатися це можна, звернувшись безпосередньо в майстерню. Вартість залежатиме від багатьох факторів, від складності переробки зокрема. Також буде впливати стан хутра. Якщо матеріал місцями витерся, майстру доведеться видалити ці ділянки, щоб вони не псували вигляд. На це потрібен час і зусилля. Прийдіть в нашу майстерню або зателефонуйте нам. Ми розповімо, скільки коштує перекроювання шуби. Правильніше за все буде відвідати нашого майстра відразу зі старою шубою на руках. Тоді фахівець відразу зможе оцінити складність роботи і озвучити точну ціну.

Цікавитесь, скільки коштує перекроювання шуби? Телефонуйте нам і питайте! З радістю Вас проконсультуємо з даного питання.

Звертайтеся в нашу «Студію хутра», якщо Ви зважилися на перекроювання шуби. Скільки коштує така робота, можете поцікавитися відразу. Але це буде лише приблизна вартість. Точну ціну ми Вам зможемо назвати тільки після огляду майстром старого виробу і після оцінки ним майбутнього фронту робіт. Проте, можете не турбуватися. Ціна буде більш лояльною, ніж при покупці нової шуби.

Якщо хочеться позбутися від старої шуби і обзавестися новою, є чудове рішення! Дізнавшись, скільки коштує перекроювання шуби, Вам напевно захочеться скористатися такою послугою.

G Analytics
сайт создан компанией